Website visitor tracking

Website visitor tracking to kod umieszczany na witrynie internetowej umożliwiający śledzenie i pozyskiwanie danych o osobach ją odwiedzających. Gromadzone dane mogą mieć najróżniejszy charakter: od natężenia ruchu,najczęściej odwiedzanych zakładek na stronie,  po liczbę użytkowników anonimowych – według szacunków 97% odwiedzających osób pozostaje niewidoczna.

360 Customer View

Customer View to informacje o konkretnym użytkowniku określające jego dane demograficzne, preferencje zakupowe, zainteresowania .Dzięki tym danym dobierane są moduły systemu automatyzacji marketingu które za zadanie mają wpłynąć na jego przyszłe działanie , tak aby zwiększyć jego zaangażowanie i doprowadzić do zakupu lub skorzystania z usług.Customer view może być również wykorzystywany przez dział sprzedaży w firmie gdzie sprzedawca będzie miał pełny obraz użytkownika co ułatwi mu pierwszy kontakt z klientem jak również pomoże w budowaniu długotrwałych relacji.

Full history of customer events

Full history of customer events to schemat dzięki któremu mamy pełny obraz działań danego leada ( konsumenta ) , od momentu wejścia na stronę monitorowane są każde czynności jakie wykonał: kliknięcie w baner reklamowy, zapisanie się do newslettera, wejście w landing page czy zakup konkretnego produktu. Moduł ten pozwala określić czas jaki dany klient poświęcił od momentu wejścia na stronę po zakup ale także co go do niego skłoniło, pozwala to na określenie które moduły automatyzacji zastosować w przyszłości by utrzymać klienta.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Atgor Investment LTD.,
5 London Road,
London, SW179JR
P: (+48) 880 886 888
HAS GROUP Sp. zo.o. .,
Al. Solidarności 115/2,
Warszawa, 00-140
P: (+48) 880 886 888
Wyślij do nas maila

Albo odwiedz nasze profile społecznościowe

© 2017 Atgor Investment LTD